Vše začalo v roce 2012, kdy jsem začal chodit při střední škole vypomáhat kamarádovi, který provozoval automyčku. Tam jsem si osvojil preciznost v čištění interiérů vozidel a celkového mytí aut.

Po úspěšném dokončení střední školy jsem si postupně zřídil živnost a začal s čištěním aut na vesnici v garáži u rodičů. Nejprve jsem čistil auta svým kamarádům a známým a na základě jejich doporučení se o čištění vozů zvednul zájem natolik, že jsem si pořídil profesionální vybavení.

Od toho byl již jen krůček k založení mé firmy CleanExperts. Mé služby začaly využívat i autobazary nebo autodopravci. Své služby jsem následně rozšířil od čistění čalouněného nábytku přes čistění lodí až po čistění kabin stavebních strojů a uklidové služby. Na přání zákazníku jsem si zřídil i mobilní čistírnu, takže naše firma může přijet prakticky kamkoliv a na místě vyčistit, co je třeba. Následně jsem začal provozovat mycí autocentrum v Brně Řečkovicích, zařídil mycí boxy v Brně a nyní i čistící autocentrum v Pohořelicích, které je vybaveno profesionálním čistícím zařízením.

Naše firma dobře funguje a stále se rozvijí, zejména díky trvalé vzájemné spolupráci s mnoha desítkami větších či menších stálých zákazníků. Aktuálně nabízíme klientům desítku stálých služeb, která je uvedena v sekci „Služby“.

Klademe důraz na profesionální přístup a preciznost prováděné práce

Zakladatel a majtel  Lukáš Dofek